Amventure levert specialisten op het gebied van integrale projectbeheersing. Wij kunnen het volledige proces van projectbeheersing voor u opzetten en uitvoeren. Neem contact met ons op voor een aantrekkelijk aanbod.
Wilt u meer weten? Neem dan contact op met Remco Schrijver via 0653-525214, via info@amventure.nl of via de contact button op deze pagina.
Hoe organiseert u projectbeheersing bij kleine projecten? Een belangrijke vraag want ook kleine projecten kunnen uit de bocht vliegen. Maar voor kleine projecten is het vaak niet haalbaar om er een team van specialisten op te zetten voor financiën, planning, risico en kwaliteit.
Een klein project vraagt om een ervaren generalist op het gebied van projectbeheersing. Daarom bieden wij een speciaal projectbeheersing abonnement aan voor kleine projecten. Het abonnement bestaat uit:
– deelname aan de projectteam overleggen
– financiële rapportage per maand met een prognose per kwartaal
– risicodossier met een actualisatie per kwartaal
– projectplanning met een actualisatie per maand
– VTW register voor contractwijzigingen
– afwijkingen register voor scopewijzigingen